Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Trwają prace nad przyszłością rozwoju obszarów wiejskich

Przyszłość obszarów wiejskich zależy od wielu czynników. Dlatego od dłuższego czasu prowadzona jest analiza wszystkich uwarunkowań mających wpływ na rozwój wsi. Każde województwo sporządziło strategię działania na lata 2020-2030 i na tej podstawie ministerstwo analizuje wszelkie problemy trapiące nasze rolnictwo. Również Zespół Analizujący szanse i zagrożenia oraz kierunki rozwoju obszarów wiejskich na terenie woj. kujawsko-pomorskiego na lata 2020-2030 stworzył taki dokument. Dnia 26 stycznia 2018 roku odbyło się 5-te posiedzenie tego zespołu w siedzibie Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy. Szczegółowe dane są na stronie internetowej Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie (http://strategiarow.kpodr.pl) w zakładce Strategia Wieś i Rolnictwo/Panel Zespołu (hasło dostępu znajduje sie w tym miejscu). Znajduje się tam aktualna, zmodyfikowana wersja Diagnozy sytuacji społeczno - gospodarczej rolnictwa, obszarów wiejskich i przetwórstwa województwa kujawsko-pomorskiego z określeniem analizy SWOT oraz synteza diagnozy. Aby opracowawana strategia przyniosła pożądane skutki dla hodowców, producentów mięsa naszego województwa konieczna jest współpraca tych. których analiza dotyczy z czynnikiem dycyzyjnym.

Dlatego zachęcamy hodowców do zgłaszania wszelkich uwag do dokumentu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dodatkowe informacje